سبد خرید خالی می باشد

سمپاشی

شرکت نگین دشت یکی از موفق‌ترین شرکت‌های خدمات کنترل آفات تجاری و خانگی در ایران است که بیش از هر شرکت دیگری به صورت تخصصی و علمی در این عرصه فعالیت می کند، شرکت سمپاشی نگین دشت در سال 1369 تاسیس گردید. در طی سال ها فعالیت شرکت در عرصه مبارزه با حشرات و ناقلین از طریق رضایت مشتریان و ارائه خدمات با بهترین سموم روز دنیا و روش های نوین مبارزه به رشد و پیشرفت های قابل توجهی دست یافت و اکنون با افتخار قادر به ارائه خدمات به استان تهران و شهرستان های اطراف می باشد.

negindasht off 20 copy750×563 سمپاشی تخصصی و ایمناین شرکت با مجوز رسمی و مجاز شرکت سمپاشی و مبارزه با آفات و ناقلین از وزارت بهداشت افتخار دارد، در تمامی مراحل اجرای عملیات مبارزه و سمپاشی آفات خانگی و آفات صنعتی، با اعزام و نظارت مستقیم کارشناسان و مهندسان با تجربه شرکت، به شما عزیزان خدمات با کیفیت ارایه نمایند.

در این سایت ما سعی کردیم ، ضمن معرفی شرکت، شما عزیزان را تا حدودی با روش های انجام سمپاشی و خطرات ناشی از سمپاشی غیر اصولی از طریق شرکت های غیر مجاز و نامعتبر آشنا کنیم.

کاربرد آفت کش ها جهت سمپاشی

آفت کش ها موادی هستند که برای از بین بردن حیوانات وحشی، انواع حشرات خانگی، جوندگان (موش خانگی، موش بزرگ نروژی ، موش سقفی) قارچ ها و شته های انواع گیاهان کاربرد دارند. هزاران نوع سموم جهت سمپاشی درحال حاضر موجود است که در محیط های مختلف مانند سمپاشی منازل ، سمپاشی مغازه ها، سمپاشی ادارات، سمپاشی رستوران ، سمپاشی مدارس و مهدکودک ها،  سمپاشی انبارها، سمپاشی باغ  ، سمپاشی مزارع، سمپاشی بیمارستان ، سمپاشی هتل و سمپاشی کشتارگاه ها و دیگر مکان ها استفاده می شود.

بیشتر آفت کش ها و سمومی که در حال حاضر استفاده می شود در کارخانه ها تولید شده و سپس در آزمایشگاه توسط متخصصان مورد آزمایش قرار می گیرند ولی اکثراً مواد شیمیایی هستند و برخی حتی بسیار خطرناک محسوب می شوند و برای انسان و سایر موجودات زنده مضر می باشند. علاوه بر این سم ها برای زمین، هوا، محصولات غذایی و منابع آبی نیز آلودگی ایجاد می کنند و از این جهت عدم آشنایی با علم سم شناسی می تواند خطرات بسیار جدی برای همه موجودات زنده در طبیعت به همراه داشته باشد.

در صورت استفاده نادرست از آفت کش ها و سموم، خطرات جدی  را برای ما تهدید می کند و از همه مهمتر سلامت افراد خانواده را به خطر می اندازد. بنابراین قبل از اقدام به استفاده از هر گونه سم جهت سمپاشی ، با کارشناسان شرکت نگین دشت جهت مشاوره سمپاشی تماس حاصل فرمایید.

 آفت کش ها و سموم به سه شکل متفاوت موجود می باشند:

✅ سم جامد: به شکل پودر یا دانه های گرانول وکریستال

✅ سم مایع

✅ تدخینی یا شکل گازی (طبق بخشنامه و دستور العمل معاونت امور بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی ، استفاده از این شکل از سموم در منازل غیر قانونی و خطرناک است)

مبارزه با حیوانات موذی

مبارزه با حیوانات موذی، اعمالی است که به منظور کنترل و کاهش جمعیت و تأثیرات مخرب حیوانات موذی صورت می‌گیرد. در زیر چند راهکار عمومی جهت مبارزه با حیوانات موذی را بررسی می‌کنیم:

1. اصلاح محیط زیست: حذف و کاهش عوامل جذب و پرورش حیوانات موذی مانند آشغال، غذای باز، سوراخ‌ها و ته نشین‌ها، انبارهای غیرمنظم و سایر عوامل مشابه. این اقدامات می‌تواند جایگزینی کامل و یا کاهش قابل توجهی در جمعیت حیوانات موذی ایجاد کند.

2. استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته: استفاده از تکنولوژی‌های مدرن در مبارزه با حیوانات موذی می‌تواند موثر باشد. به عنوان مثال، استفاده از دستگاه‌های امواج صوتی یا الکترونیکی برای دفع حیوانات مزاحم و جلوگیری از ورود آنها به فضاهای مسکونی و تجاری، می‌تواند کارآمد باشد.

3. استفاده از پومادهای دافع حشرات: در مواردی که حیوانات موذی مانند پشه‌ها، کنه‌ها و سایر حشرات مزاحم هستند، استفاده از پومادهای محافظت از بدن در برابر آنها از اهمیت ویژه برخوردار است.

4. اعمال طرح‌های مدیریتی: اجرای طرح‌های مدیریتی مناسب می‌تواند به کنترل جمعیت حیوانات موذی کمک کند. این طرح‌ها شامل استفاده از تراپی، کشتار کنترل شده، ایجاد مناطق محروم از حیوانات موذی و سایر اقدامات مشابه است.

خدمات واحد سمپاشی منازل شرکت نگین دشت :

سمپاشی منازل علیه کلیه حشرات سمپاشی سوسک، سمپاشی سوسک ریز آلمانی ، سمپاشی سوسک درشت فاضلابی ، سمپاشی ساس، سمپاشی موریانه ، سمپاشی پشه ، سمپاشی مگس ، سمپاشی بید ، سمپاشی کنه ، سمپاشی  کنه کبوتر و سایر حشرات (منازل ، هتلها ، رستورانها ،بیمارستانها ، برج ها و....)

طعمه گذاری ، تیرام پاشی و نابودی کامل موش شامل سمپاشی موش خانگی،  سمپاشی موش سقفی ، سمپاشی موش نروژی و....)

سمپاشی با سموم خارجی (بدون بو و لک)

سمپاشی جهت مبارزه با پشه و مگس با دستگاه فاگر(مه پاش)

بکارگیری روش ها و تکنیک های نوین برای نابودی و ریشه کنی سمپاشی ساس، سمپاشی کک، کنه کبوتر 

موریانه زدایی با دستگاه ها پیشرفته و سموم روز دنیا (رکود دار موریانه زدای در ایران)

استفاده از سموم معتبر اروپایی در چهارچوب تکنولوژی پیشرفته روز دنیا در مبارزه با آفات و سمپاشی منازل ما را در بهبود بهره وری و انتقال اطلاعات به روز دنیا به مشتریان و ایجاد سیستمی کارآمد و مؤثرتر در خدمات رسانی هر چه بهتر یاری نموده است.

نگین دشت با بهره گیری از دانش کارشناسان خبره در بحث سمپاشی منازل همواره در بهبود شیوه های جدید و مؤثر در ریشه کنی آفات و حشرات منازل گام برداشته تا مشتریان در هر مکانی اعم از منازل ، ادارات، بیمارستان ها ، هتل ها و کلیه اماکن عمومی در مقابل آفات محفوظ بمانند.

کارشناسان شرکت تنها با درک زیست شناسی و با دانش کامل در مورد سیکل آفات و چرخه حشرات وقتی شما در معرض تهدید آن ها قرار دارید شما را از شر این آفات حفظ کرده و محیطی امن و آرام را برای شما فراهم می کنند.

بهداشت و ایمنی برای کنترل آفات از مهمترین نکاتی است که ما با استفاده از طیف وسیعی از سموم با کیفیت  و استاندارد (طبق ستاندارد بهداشت جهانی)  تا حد امکان به آن دست یافته ایم.

مسمومیت انسان با سموم

در حالی که سموم و آفت کش ها برای کنترل انواع حشرات و آفات، لازم و ضروری می باشند ولی از طرفی بسیاری از آن ها جز مواد شیمیایی خطرناک محسوب می شوند زیرا قادراند محیط زیست ما، آب و هوا  را آلوده نمایند و همچنین سلامت انسان را به خطر می اندازد.

در صورت استفاده از آفت کش ها و سموم بدون هیچ گونه تخصصی خطر ابتلا به مسمومیت را در خود و دیگران و حتی سایر حیوانات و موجودات افزایش می دهید. مهمترین نکته در بحث استفاده از حشره کش و سم، آن است که مسئله سمپاشی را به متخصصین دفع آفات و شرکت سمپاشی مجاز واگذار نمایید تا سلامت خود و دیگران را به خطر نیندازید.

حشراتی و جانوران موذی که قصد از بین بردن آن ها را با آفت کش و سم دارید، به آفت هدف معروف اند. استفاده درست از انواع سموم و آفت کش ها نکته بسیار مهمی است که شما باید از آفت کش های مناسب استفاده کرده تا موجودات غیرهدف که حتی افراد را هم شامل می شود سلامت شان به خطر نیافتد. این موارد در تخصص کارشناسان دفع آفات و pest control بوده که از علم مربوط به شناخت سموم و سیکل زندگی انواع حشرات آگاهی کامل دارند به همین جهت قبل از اقدام به خوددرمانی و سمپاشی توسط افراد غیر متخصص از مشاوره متخصصان شرکت نگین دشت سمپاشی منزل بهره مند شوید.

Input paths of decomposers to the human body 494 × 387 سمپاشی نگین دشت

آفت کش ها از سه طریق وارد بدن می شوند

از طریق خوراکی

از طریق خوردن مواد غذایی، مایعات ، سموم وارد بدن می شوند. به عنوان مثال در صورت برخورد سموم با دست در صورتی که دست با دهان برخورد کند در هنگام خوردن یا سیگار کشیدن سموم به بدن انتقال می یابد.

از طریق تنفس

اسپری های آفت کش، سموم تدخینی و گازی شکل و یا سموم پودری از طریق دهان و بینی وارد بدن انسان می شوند که در حال حاضر سموم گازی شکل به دلیل خطر مرگ برای ساکنین به هیچ عنوان استفاده نمی شود.

از طریق پوست

جذب دیگر سموم از طریق پوست وچشم ها می باشد. آفت کش ها به سرعت از طریق چشم، پیشانی و دست جذب می شوند به خصوص اسپری های آفت کش که توسط انسان مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورت تماس سموم با پوست شما به مدت 10 دقیقه با استفاده از محلول آب و صابون کاملا شستشو دهید و در صورت عدم دسترسی به آب ، محل آلودگی را با پارچه و یا با کاغذ پاک کرده و از مالش شدید محل اجتناب کنید. در صورت تماس سموم با چشم ها به مدت 5 دقیقه با آب تمیز و فراوان بشورید.

در کل توصیه ما به شما این است که به شدت از استفاده از اسپری های آفت کش خودداری نمایید و در صورت مشاهده انواع حشرات در منزل و یا محل کار با شرکت سمپاشی نگین دشت تماس بگیرید.

برخی از نکاتی که در اثر بی دقتی و عدم آگاهی در استفاده از آفت کش ها برای افراد مسمومیت ایجاد می کند

 عدم آگاهی و شناخت از انواع سموم. اکثراً فروشنده های سموم به دلیل نداشتن علم کافی از سموم و شناخت حشرات اصولاً سموم را به اشتباه در اختیار مشتری قرار می دهند.

قرار دادن سموم در محلی که در دسترس کودکان و یا حیوانات باشد و به اشتباه توسط آن ها مصرف شود.

عدم آگاهی از نحوه استفاده از آفت کش ها و چگونگی محافظت از سلامت خود در حین انجام عملیات سمپاشی.

خوردن، نوشیدن و یا پخت و پز حین انجام سمپاشی .

اسپری کردن سم در محلی که باد در جریان است.

عدم آگاهی و شناخت محل هایی که نیاز به سمپاشی دارد. به همین دلیل شما نمی توانید سیکل کامل چرخه حشرات را ریشه کن کنید و پس از سمپاشی مجدد حشرات را مشاهده می نمایید.

نکاتی که در بالا به آن ها اشاره شد تنها بخشی از خطرات احتمالی انجام سمپاشی توسط افراد غیر متخصص بوده که منجر به مسمومیت افراد و جذب سم از طریق دهان، پوست و تنفس خواهد شد.

قبل از خرید سم و اقدام غیر حرفه ای به سمپاشی، مشکل خود را با شرکت سمپاشی نگین دشت مطرح نموده تا بهترین روش را به شما ارائه دهند.

  پیشنهاد ما به شما این است که قبل از اقدام خودسرانه جهت سمپاشی به سؤالات زیر پاسخ دهید؟

 آیا آفت کشی و سمی که انتخاب کرده اید مواد شیمیایی موجود در آن برای ریشه کنی و نابودی حشره مورد نظر شما مناسب است؟

آیا این مواد شیمیایی کمترین ضرر را برای انسان و خانواده شما دارد؟

چه اقدامات احتیاطی را باید در حین سمپاشی باید رعایت کنیم؟

چه تجهیزات ایمنی را جهت سمپاشی احتیاج دارید؟

برای نگهداری سموم باقیمانده چه راه حلی خواهید داشت؟

پس از سمپاشی چه نکاتی را جهت نظافت و رفع کامل سموم باید انجام دهیم؟

پس از کمی تأمل بر سؤالات ذکر شده متوجه می شوید بهترین راه در صورت مواجه با آلودگی حشرات در منزل جهت سمپاشی مشاوره با متخصصین دفع آفات می باشد. در صورت محاسبه هزینه های تجهیزات مورد نیاز جهت سمپاشی ، متوجه خواهید شد که مراجعه به مراکز سمپاشی از لحاظ هزینه مقرون به صرفه تر و از همه مهمتر سلامت شما به خطر نمی افتد.

ضمانت رضایت 100% ما به گونه ای طراحی شده است که به شما اطمینان می دهد که با امضای قرارداد با نگین دشت، از خدمات ما کاملا راضی خواهید بود. تا زمانی که مشتری نگین دشت هستید، کارشناسان کنترل آفات، شما را به صورت کامل تا حل مشکل پشتیبانی می کنند. 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi