سبد خرید خالی می باشد

شاخک دور کننده پرندگان

شاخک دور کننده پرندگان و کبوتر یک فن آوری نوآورانه جهت پیشگیری از فرود و لانه سازی پرندگان بخصوص کبوترهای وحشی طراحی شده و تنها روش انسانی و مؤثر جهت کنترل پرندگان شهری از جمله کبوتر ها بشمار می آید.

کارشناسان شرکت نگین دشت در جهت شناسایی این محصول و طریقه نصب آن به شما مشاوره داده و این تنها روشی است که شما می توانید از ورود انواع آفات خطرناک ناشی از پرندگان پیشگیری نمایید.

شاخک دور کننده پرندگان یک سیستم بازدارنده شگفت انگیز می باشد که نصب آن بسیار آسان و نگهداری آن بدون دردسر است و در طولانی مدت دور نگه داشتن پرندگان در مکان ها و سطوح مختلف صاف یا منحنی بسیار مؤثر می باشد از طرفی دیگر نگران فضله های پرندگان و آلودگی های آنها در اطراف محیط زندگی خود نخواهید بود . از همه مهمتر آن است که در این روش هیچ آسیبی به پرندگان وارد نمی شود و این محصول تنها مانعی برای لانه گذاری و نشستن پرنده در مکان مورد نظر ایجاد می کند ، از طرف دیگر از ورود آفت های خطرناکی که از طریق پرندگان وارد منازل شده پیشگیری می شود، از جمله کنه کبوتری، مگس شپش، مایت پرندگان و ... که خود عامل انتقال بیماری به انسان و حیوانات خانگی می باشند.

شاخک دور کننده کبوتر برای انواع گونه های پرندگان و کبوترها مؤثر می باشد. این شاخک ها از جنس استیل  ضد زنگ ساخته شده که مهمترین ویژگی آن مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی از جمله بارندگی می باشد که هیچ آسیبی به آن ها وارد نمی شود از دیگر خصوصیات این محصول انعطاف پذیری آن ها می باشد که امکان داشتن چنین ویژگی مهمی کمک می کند تا در هر سطوحی، محصول قابل نصب باشد از جمله روی نرده ها ، لوله ها آب ، لبه پنجره ها و پشت بام ، نمای ساختمان، ناودون ، پکیج، کولر ، دیش ماهواره و .... استفاده میشود.

این محصول ۱۰ سال گارانتی کیفیت شرکت نگین دشت را دارد.

شاخک دورکننده پرندگان ,دستگاه دورکننده پرندگان, دورکردن کبوتر,

چگونگی عملکرد شاخک دورکننده پرندگان

سنبله های بازدارنده و کنترل پرنده برای جلوگیری از لانه گذاری و فرود پرندگان طراحی شده است که از یک پایه باریک با عرض حدود ۱۰ سانت و طول متغیر می باشد که طول و عرض با توجه به مکان مورد نظر قابل تغییر است و نیز شاخک هایی از جنس استیل ضد زنگ که داخل پایه نصب می شوند. جنس این پایه ها به شکلی طراحی شده است که به دلیل صاف  بودن هیج آسیبی به پرنده و کارگران درحین نصب وارد نمی کند و تنها به شکلی طراحی شده که به دلیل نزدیکی شاخک ها از فرود آمدن و لانه گذاری پرندگان جلوگیری می نماید. طراحی این محصول به صورتی است که روی هر نوع سطوح صاف یا منحنی به راحتی قابلیت نصب دارد از طرفی شاخک ها به دلیل کوتاه بودن به راحتی روی پایه ها نصب می شوند.

هدف از استفاده از میله ضد پرنده، ایجاد تغییر در طبیعت و شکل ساختارها به گونه‌ای که پرندگان نتوانند در نزدیکی آنها ساکن شوند و از محل مورد نظر دوری کنند. این وسیله‌ها معمولاً بر اساس تمرکز و توجه بصری پرندگان و ایجاد اثر ترس و ناامنی عمل می‌کنند، بدون آسیب رساندن به آنها عمل می‌کنند.

استفاده از شاخک دورکننده پرندگان یا همان پرنده پران , در کنترل پرندگان و کاهش خسارات آنها به سلامت افراد یا ساختارها موثر باشد.

نحوۀ انتخاب سایز و اندازه مورد نیاز شاخک ها جهت نصب در محل

میزان مؤثر بودن شاخک های دورکننده به چند عامل بستگی دارد یکی به گونه پرنده ای که در نظر دارید از محیط دفع نمایید . انتخاب دیگر اندازه شاخک ها متناسب با فضای مورد نظر که در آن پرنده تردد دارد بستگی دارد. پس ابتدا باید در نظر داشت کدام محل قرار است این شاخک ها نصب شود سپس نوع پرندگانی که قرار است با آن دفع کنیم را مورد نظر قرار دهیم.

عرض شاخک ها بسته به محل مورد نصب متفاوت است ممکن است پایه ای که روی تابلو نصب می شود، روی لبه ها بی تأثیر باشد از طرفی محلی که برای پرنده امکان لانه گذاری وجود دارد باید به صورتی نصب صورت گیرد که کلاً با شاخک ها کاملاً محل پوشانده شود تا اجازه فرود به پرنده ندهد. جهت مشاوره اندازه و سایز مورد نیاز جهت نصب ازکارشناسان شرکت نگین دشت مشاوره بگیرید .

طول فاصله ای که پایه ها و شاخک ها کنار یکدیگر نصب می شوند علاوه بردر نظر گرفتن اندازه محل به نوع پرنده و بزرگی پرنده هم بستگی دارد ولی در مناطق شهری اکثراً از این شاخک ها برای دور کردن کبوتر استفاده می شود.

انعطاف پذیری پایه ها و برش ساده آن ها این امکان را می دهد تا در هر سایزی طول مناسب را انتخاب کرده تا از فرود پرنده پیشگیری شود. این انعطاف پذیری کمک می کند که روی سطوح منحنی از جمله ناودون ، لوله های آب  و سایر سطوح به راحتی نصب صورت گیرد.

شاخک های دورکننده در کلیه مناطق شهری و روستایی در منازل، ادارات، کارخانجات و .... جهت دفع پرندگان کاربردی و مؤثر می باشد. این عامل بازدارنده پرندگان ساده ترین و مؤثرترین روش دورکردن پرندگان بدون وارد کردن کوچکترین آسیبی به آن ها محسوب می شود. 

نصب پایه ها بسته به محل مورد نصب، از طریق استفاده از پیچ کردن، چسب و بست های پلاستیکی محکم امکان پذیر است.

یکی از مزیت های مهم شاخک ها مرغوبیت جنس و دوام استیل ضد زنگ آن هاست. این شاخک ها در برابر آب و هوای نامناسب مقاوم هستند و سال ها دوام دارند. نمونه های پلاستیکی این محصول پس از مدتی زیر نور آفتاب و گرمای نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد ولی نمونه استیل ضد زنگ در برابر بدترین شرایط نامساعد آب و هوایی با دوام و محکم می باشد. این محصول 10 سال گارانتی کیفیت دارند.

ویدیو معرفی محصول دور کننده پرندگان

در چه مکان هایی می توان از شاخک های دور کننده پرندگان استفاده کرد؟

شاخک دورکننده پرندگان یا همان کبوتر پران در مناطق مختلف که پرندگان تردد دارند و در آنجا می نشینند قابلیت نصب دارد. این تیغه های مخصوص دفع پرندگان در عرض و طول های مختلف برای تمام قسمت ها قابل تغییر می باشد و با هر سطحی مطابقت دارند و در بسیاری از سطوح بلند که معمولاً پرندگان از آن لذت می برند یک بازدارنده ایده آل و کاربردی ایجاد می کنند. پرنده پران ها را با توجه به محل مورد نصب در ابعاد مختلف می توانید خریداری نمایید و عموماً برای موارد زیر جهت نصب و استفاده، بهینه هستند:

لبه های پنجره ، روی انواع تابلو ها، لبه ها و سقف های پشت بام، دیوارهای نرده ای ،تیر های آهنی I  شکل، لوله های آب، دودکش، پکیج، کولر و ...

دورکننده کبوتر
شاخک دور کننده پرندگان
سنبله دور کننده پرندگان
ارسال رایگان
ارسال رایگان

ارسال رایگان به کل ایران برای سفارشات بالای ۱۰ متر طول

گارانتی کیفیت
گارانتی کیفیت

۱۰ سال گارانتی کیفیت معتبر

موثر و کارآمد
موثر و کارآمد

نتیجه بخشی ۱۰۰ درصدی بدون آسیب به پرندگان

مزایای شاخک دورکننده پرندگان

محصولی موثر و کارامد برای دور نگه داشتن کبوتر و پرندگان

01 مزیت های شاخک دورکننده پرندگان

  • از تجمع  فضله های پرندگان در اطراف پنجره ها، بالکن و سایر قسمت ها پیشگیری می شود
  • پیشگیری از ورود آفات خطرناک از جمله کنه ها ومگس های خونخوار به منازل
  • از مزاحمت و صداهای پرندگان بخصوص در شب پیشگیری می شود

02 مشخصات محصول

  • استیل ضد زنگ با کیفیت
  • طراحی بسیار زیبا با دید کم
  • کنترل پرندگان بدون وارد کردن آسیب به آن ها
  • قیمت مناسب و نصب آسان
  • بادوام و ماندگاری بالا
03 نصب آسان
  • قابلیت تنظیم در اندازه و سایز های مختلف برای نصب در مکان های مختلف
  • دارای پایه انعطاف پذیر برای سطوح صاف و منحنی

کبوترها، همچون هر حیوان دیگری، خطراتی برای انسان‌ها ایجاد می کنند. برخی از خطرات احتمالی کبوترها عبارتند از:

1. آلرژی: افرادی که به پرها، پوسته تخم‌ها یا اجزای دیگر کبوترها حساسیت دارند، ممکن است با علائم آلرژیک مانند عطسه، سرفه، خارش پوستی و آب‌ریزی چشم مواجه شوند.

2. ایجاد آسیب: در برخی مواقع، کبوترها ممکن است به عنوان حامل بیماری‌های زا oonotic عمل می کند. به ویژه برای افرادی با سیستم ایمنی ضعیف مثل افراد مسن، کودکان، یا افراد با بیماری‌های مزمن مانند دیابت، مشکل ساز شود.

3. تخریب و آسیب به ساختمان‌ها: در برخی مواقع، کبوترها ممکن است پرها، فضولات و مواد دیگر را به ساختمان‌ها و مناطق اطراف حمل کنند و آنها را تخریب کنند.

4. مزاحمت‌های صوتی: فعالیت‌های کبوترها ممکن است منجر به ایجاد مزاحمت‌های صوتی شدید شامل صداهای پرندگان، خراشیدن و پروازهای پرندگان در اطراف ساختمان‌ها شود که ممکن است به خواب و استراحت ساکنان مزاحمت وارد کند.

5. آلودگی: انبار کردن کبوترها و وجود فضاهای تخم‌گذاری آنها ممکن است منجر به تجمع مواد آلی، پرهای ریز، ضایعات و مواد غذایی شده گردد که ممکن است به آلودگی هوا، خصوصاً در محیط‌های بسته و بی‌هوازی مانند اپارتمان‌ها، منزل‌ها و واحدهای مسکونی منجر شود. این ممکن است به کیفیت هوای داخلی اتاق‌ها و ساختمان‌ها تأثیر بگذارد و به مشکلات تنفسی و آلرژیک، مانند آسم، حساسیت نسبت به اجسام معلق در هوا، از دست دادن کیفیت خواب و سلامت عمومی ساکنان منجر شود.

بنابراین، استفاده از روش‌های دورکنندگی کبوترها در آپارتمان‌ها می‌تواند در کاهش این خطرات و حفظ کیفیت هوای داخلی ساختمان‌ها کمک کند. همچنین، همکاری با کارشناسان مجرب و متخصصین شرکت نگین دشت در این زمینه می‌تواند به بهبود کیفیت محیط زندگی در اپارتمان‌ها کمک کنند.

فرآیند سفارش شاخک دورکننده پرندگان

شرکت موش گیری

خرید مستقیم از سایت
ارتباط با مشاوران

Image

ثبت سفارش
پرداخت هزینه

Image

آموزش نحوه استفاده از محصول
ارسال سفارش با پست یا تیپاکس

1
3
2

عکس های شاخک دورکننده پرندگان

سنبله پرندگان تمام استیل یک راه حل 100 درصد موثر، بدون نیاز به نگهداری به صورت دایم از شر پرندگان نجات پیدا میکنید. سنبله های کنترل پرنده را روی سطوح معمولی فرود پرندگان، مانند لبه های پشت بام، طاقچه ها، لبه پنجره ها، کولر و پکیج یا هر جایی که آفات در حال خیزش و لانه سازی پرندگان هستند، نصب کنید. موثر برای کبوتر چاهی، گنجشک، سار، دارکوب یا سایر گونه‌ها می باشد، سنبله‌های بازدارنده پرندگان یک راه تضمینی برای جلوگیری از فرود این پرندگان بر روی محیط های شما می باشد. میخ های دورکننده پرنده را می توان از ما خریداری کرد و در عرض چند دقیقه به راحتی نصب کنید. استفاده از شاخک تمام استیل برای دور نگه داشتن پرندگان یک راه حل عالی برای مشکل پرنده های اطراف منزل شما است.

نصب پشت پنجره

نصب روی پکیج

شاخک دورکننده پرندگان

نصب در بالکن

نصب در نورگیر

نصب روی نما

بر روی گلدان

نرده های بالکن

چرا شاخک دورکننده کبوتر

نشان ce
نشان ce

این محصول مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا برای بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست است.

ISO 19001
ISO 19001

استاندارد بین المللی ایزو ۱۹۰۱۱ تضمین کیفیت محصول

ISO 14001
ISO 14001

 استاندارد های مدیریت زیست محیطی و دوستدار محیط زیست

تنها راه حل موثر برای دورکردن پرندگان

سوالات متداول

شاخک دورکننده پرندگان به صورتی طراحی شده است که هیچ آسیبی به پرندگان وارد نمی کند از طرفی به طور 100 درصدی از نشستن آن ها در مکان های نصب شده ممانعت می کند.

انجمن سلطنتی حفاظت از پرندگان (RSPB)در بریتانیا فقط استفاده از این شاخک ها را جهت دور کردن پرندگان،بدون آسیب به آن ها تایید کرده است.

Image

شرکت مهندسی نگین دشت

با بیش از 40 سال تجربه و تخصص 

خرید شاخک دور کننده کبوتر

خرید محصول دورکننده پرندگان

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول در ساعات اداری با کارشناسان شرکت نگین دشت تماس حاصل فرمایید.

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi