سبد خرید خالی می باشد

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه با سموم خارجی مخصوص کابینت و آشپزخانه

چنانچه فقط از وجود یک سوسک ریز آلمانی کابینتی بالغ در منزل غافل شویم در مدت کمتر از سه ماه با حدود 1000 سوسک بالغ مواجه خواهید شد.

حشره سوسک ریز آلمانی از رایج ترین گونه سوسک ها (سوسری) در سراسر جهان به شمار می آید. سوسک آلمانی (سوسک کابینتی) علی رغم نامشان در همه نقاط دنیا بخصوص در ایران یافت می شوند. سوسک های آلمانی فعالترین گونه سوسک ها بخصوص در منازل به شمار می آیند که قادراند در طول سال حدود 3 تا 6 نسل تولید مثل و تکثیر داشته باشند. سوسک ریز سیاه خانگی یا به اصطلاح عموم سوسک آشپزخانه، سوسک کابینت و یا سوسک آلمانی نسبت به سایر گونه های سوسک ها کوچکتر هستند.

german cockroach md

حشره سوسک ریز آشپزخانه می تواند تا شش نسل در سال تولید مثل نماید. این حشرات به راحتی در داخل درزها و شکاف های منزل و ترجیحا در مناطق گرم و مرطوب (آشپزخانه، سرويس ها) مخفی می شوند. سوسک ریزآشپزخانه نسبت به سموم غیر مجازخانگی بسیار مقاوم هستند از طرفی مهمترین اصل در سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه ، نابودی تخم و کپسول سوسک ها بوده که شرکت نگین دشت با استفاده از سم قوی سوسک ریز آلمانی (با پایه سموم گیاهی) و سموم استاندارد و خارجی بی خطر و بدون ایجاد آلرژی پوستی و تنفسی، همچنین با بهره گیری از دانش متخصصین مبارزه با آفات، بهترین روش سمپاشی سوسک ريز آشپزخانه و همچنین با استفاده از سایر روش های مبارزه از جمله استفاده از تله، ژل و خمیر سوسک کش، جهت ریشه کنی تخم و کپسول این آفت بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند درصورت استفاده از سموم نادرست یا سمپاشی غیراصولی سوش مقاوم در سوسک ریز ایجاد شده و در مدت زمان بسیار کوتاه با حجم وسیعی از آلودگی مواجه خواهید شد.

بهترین راه برای خلاص شدن از شر سوسک های آلمانی، انجام یک پاکسازی و نظافت کامل خانه برای از بین بردن منابع غذایی و آب می باشد و سپس از ژل سوسک کش برای ریشه کنی تمام مراحل چرخه زندگی سوسک های آلمانی استفاده کنید.

 موثرترین راه نابودی سوسک ریز آشپزخانه استفاده از ژل سوسک کش نگین دشت می باشد، لزوم داشتن آگاهی و دانش در مورد زندگی سوسک آلمانی برای مبارزه با آنها امری ضروری است. برای مثال، سوسک‌های جوان اغلب از مدفوع سوسک‌های بالغ در مناطق تجمع یافته تغذیه می‌کنند، در حالی که بزرگسالان به دنبال غذا هستند. وقتی بزرگسالان شروع به تغذیه از طعمه‌ها و ژل سوسک کش می‌کنند، در اصل غذا را برای سوسک های جوان آماده می‌کنند. آنها به اندازه‌ای زنده هستند که طعمه را هضم کنند، در این فاصله به مخفی گاه خود برمی گردند و در واقع مدفوع آن ها آخرین میراث برای سوسک های جوان در حال رشد می باشد که منجر به نابودی کامل کلنی آن ها می گردد.

جهت حفظ سلامت افراد خانواده و جلوگیری از ایجاد گونه های مقاوم از خرید هر نوع سم سوسک ریز آشپزخانه از عطاری ها و داروخانه ها به شدت پرهیز کنید.

negindasht iconپیشنهاد می شود، اگر می خواهید ریشه کنی و نابودی کامل سوسک ریز آشپزخانه را تجربه کنید از آنجایی که از بین بردن این سوسک ها می تواند امری بسیار سخت و دشوار باشد، بهترین راه ریشه کنی سوسک ریز این است که از خدمات حرفه ای شرکت های کنترل آفات مانند شرکت سمپاشی نگین دشت استفاده کنید تا به صورت کامل از شر سوسک های ریز آلمانی خلاص شوید. کارشناسان مدیریت آفات شرکت نگین دشت روش های مناسب برای خلاص شدن از آلودگی سوسک ریز آشپزخانه و برطرف کردن کلونی ، تخم و کپسول را به شما ارائه می دهند.

توصیه می شود، قبل از گسترش و ازدياد سوسک ها در منزل و محل کار با کارشناسان نگین دشت تماس حاصل فرمایید.

کنترل آفات، 40 سال تجربه و تخصص ماست

Image

بازدید اولیه توسط کارشناس متخصص

کارشناسان ما قبل از انجام مبارزه داخل و بیرون محیط را بازدید می کنند

 
Image

سمپاشی تضمینی نگین دشت

تا زمان حل مشکل آلودگی آفات به صورت تضمینی ما در کنار شما هستیم

 
Image

مبارزه با آفات در طول سال

ما همیشه و در هر زمان برای ارایه خدمات مبارزه با آفات در طول سال در کنار شما هستیم

 

سمپاشی تضمینی سوسک ریز آشپزخانه :

با توجه به رشد سریع جمعیت و وسعت مناطق پنهان شدن سوسک های ریز کابینتی ، بهتر است ریشه کنی و مبارزه با این آفت را به متخصصان کنترل آفات شرکت سمپاشی نگين دشت بسپارید.

1- مهندسان ما در هنگام انجام مراحل سمپاشی و ژل گذاری برای ریشه کنی سوسک ریز کابینتی در محل حضور داشته و پس از بازرسی، روش هایی مناسب جهت اصول بهسازی محیط بابت گرفتن راه های ورودی و خروجی سوسک های ریز آشپزخانه را به شما آموزش می دهند. پس از آموزش و مشاوره در زمیه بهسازی محیط ، روش ها و اقدامات موثر جهت پیشگیری از ورود مجدد سوسک ها به محل سکونت شما را ارائه می دهند.

توجه کنید! تمیز نگداشتن محیط و مسدود کردن درز و شکاف ساختمان مانند بستن هواکش ها جهت پیشگیری از ورود مجدد سوسك ريز به داخل ساختمان بسیار مؤثر می باشد. در هنگام خرید از انبار کردن کارتن و کیسه های خرید باید خودداری کرده و سریعا از منزل تمام کارتن ها و کیسه ها را باید خارج نمود.

2- پس از مرحله مشاوره و آموزش توسط کارشناسان شرکت سمپاشی نگین دشت، آشپزخانه و سایر نقاط منزل را جهت سمپاشی و یا ژل گذاری آماده مي كنند از جمله مراحل آماده سازی می توان به خارج نمودن منابع غذایی از دسترس سوسک ریز آشپزخانه، بازدید از محیط های گرم و مرطوب مانند پشت یخچال، گاز، کابینت ها، هود و بازدید از چهارچوب درب و پنجره ها،خروج حیوانات خانگی، آماده کردن گل و گیاهان طبیعی داخل منزل و ... می توان اشاره کرد.پس از آماده سازی محیط منزل جهت عملیات کنترل و ریشه کنی سوسک با نظارت کارشناس در محیط صورت می گیرد.

3- استفاده از ژل سوسک کش گریز و خمیر سوسک :

ویژگی ژل و خمیر سوسک کش که توسط شرکت نگین دشت استفاده می شود:

 • ژل سوسک کش گریز محصول شرکت نگین دشت با قابلیت جذب سریع حشرات و انتقال ماده فعال موجود در ژل از یک سوسک به سوسک دیگر به حذف کامل، ریشه کنی و نابودی کلونی سوسک ها کمک می نماید در واقع اثر دومینو دارد (انتقال سم از یک سوسک به سوسک دیگر منجر به نابودی و ریشه کنی چشمگیر سوسک ریز خواهد شد.)

 • ژل سوسک کش دارای ترکیبات جذاب و بسیار خوش طعم برای سوسک ها بوده و به شدت سوسک را جذب می نماید.

 • ژل سوسک کش برای مبارزه با سوسک ريز آلمانی در آشپزخانه های خانگی و رستوران ها، بیمارستان ها، هتل ها، انواع مشاغل و ... بسیار روشی موثر و ایمن می باشد.

 •  روش بسیار ایمن و کم خطر برای کنترل انواع سوسک ها و سوسری ها می باشد.

 • سمپاشی بدون نیاز به ترک منزل و جابجایی وسایل بخصوص وسایل داخل کابینت آشپزخانه امکان پذیر است (مناسب براي افرادي كه كودك و سالمند در منزل دارند)

 • سمپاشی بدون بو یا لکه می باشد و از همه مهمتر عدم انتقال انواع آلرژی هاي پوستی تنفسی به انسان می باشد.

 • به مدت یک سال و یا حتی تا زمانی که طعمه را پاک نکنید و در محیط وجود داشته باشد همچنان بافت خود را حفظ کرده و اثرگذار است.

 • ژل سوسک کش کاملا بی خطر برای کودکان، حیوانات خانگی، افراد بیمار، خانم های باردار و افراد مسن و گروه حساس می باشد.

مزایای ژل سوسک کش گریز

محصولی کارآمد برای نابودی و ریشه کنی انواع سوسک ها

01 مزایای ژل سوسک

 • نابودی سریع سوسک ها که بلافاصله قابل مشاهده است
 • تا زمانی که طعمه به طور کامل مصرف شود، اثرگذاری خود را حفظ می کند
 • سوسک‌ها کافی است فقط طعمه را لمس کنند تا بمیرند - فناوری کشتن ContactX™
 • در انبارهای حاوی دارو و مواد غذایی و یا محل هایی که پخت غذا دارند کاملا بی خطر است
 • اثر دومینو وار (با مرگ یک سوسک تا ۵۰ سوسک دیگر کشته می شود

02 مشخصات ژل سوسک کش

 • موثرترین طعمه سوسک کش موجود به شکل ژل
 • بدون بو و نیاز به ترک منزل
 • ریشه کنی کامل انواع سوسک ها
 • بدلیل ماندگاری بالا روی کپسول و تخم سوسک اثرگذار است
 • حفظ خاصیت ریشه کنی سوسک ها در طولانی مدت
 • بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی
03 استفاده آسان و بی دردسر
 • قابلیت استفاده در هر مکانی (منازل و رستوران ها و بیمارستان ها)
 • هر شخصی به آسانی این محصول را می تواند استفاده کند
 • بدون بو و لک نیاز به ترک منزل
 • بی خطر برای کودکان و حیوانات خانگی

ژل سوسک کش

هنگام استفاده از ژل سوسک کش باید دستورالعمل شرکت نگین دشت را به دقت دنبال کنید تا بهترین نتیجه ممکن جهت ریشه کنی سوسک ها حاصل شود.

ژل مورچه 50 گرمی
ژل مورچه 50 گرمیمناسب منازل تا 120 متر
ژل 25 گرمی
ژل 25 گرمیمناسب منازل تا 60 متر
ژل 50 گرمی
ژل 50 گرمیمناسب منازل تا 100 متر

شناخت سوسک ریز کابینتی

اندازۀ: طول بدن سوسک آلمانی بالغ در حدود 16 تا 13 میلی متر رشد می کند، ولی در اندازه های بزرگتری هم مشاهده شده است.

رنگ: سوسک ریز از زرد کم رنگ تا قهوه ای پررنگ هستند. همچنین نوارهای سیاهی در قسمت پشت سر تا امتداد بدن مشاهده می شود و برخی موارد در صورت سمپاشی غیر اصولی و ایجاد مقاومت گونه ای به رنگ مشکی و قهوه ای تیره نیز دیده می شوند.

بال ها: در حالی که سوسک های بالغ آلمانی بال دارند ، اما بندرت پرواز می کنند و با سرعت راه رفتن را ترجیح می دهند.

شناخت تولید مثل سوسک ریز آلمانی

سوسک آلمانی برای تکثیر و تولید مثل، کپسولی از خود تولید می کند و داخل هر کپسول تقریباً 30 تا 40 تخم سوسک را جا می دهد. این کپسول ها توسط سوسک ماده تا 1 یا 2 روز قبل از باز شدن تخم ها حمل می شود و از سوسک ماده جدا نمی شود.

بسته به شرایط محیط چرخه زندگی سوسک ریز آلمانی از زمان تخم تا بلوغ 54 تا 215 روز می باشد .

به طور متوسط سوسک ریز آشپزخانه طی 100 روز به بلوغ کامل می رسد و آماده تکثیر و تخم ریزی می باشد. سوسک آلمانی در مدت زمان کوتاهی به سرعت زاد و ولد و تکثیر می کنند. سوسک ماده برای ازدیاد در طول زندگی فقط یکبار جفت گیری می کند. سوسک ماده پس از جفت گیری در شرایط عادی در طول زندگی خود قادر است به طور متوسط ​​4 تا 6 عدد کپسول ایجاد کند که داخل هر کپسول 30 الی 40 تخم سوسک است. از این رو در مدت زمان کوتاهی سوسک ها می توانند در منزل شما طغیان کنند و به درون كابينت ها، هود، گاز، کلید پریز ها، مبلمان، اتاق خواب ها، زیر فرش ها، چهار چوب درب ها و ... رسوخ کرده و محیط را آلوده کنند.

پیشنهاد می شود، اگر می خواهید ریشه کنی و نابودی کامل سوسک ریز آشپزخانه را تجربه کنید از آنجایی که از بین بردن این سوسک ها می تواند امری بسیار سخت و دشوار باشد، بهترین راه ریشه کنی سوسک ریز این است که از خدمات حرفه ای شرکت های کنترل آفات مانند شرکت سمپاشی نگین دشت استفاده کنید تا به صورت کامل از شر سوسک های ریز آلمانی خلاص شوید. کارشناسان مدیریت آفات شرکت نگین دشت روش های مناسب برای خلاص شدن از آلودگی سوسک ریز آشپزخانه و برطرف کردن کلونی ، تخم و کپسول را به شما ارائه می دهند.

توصیه می شود، قبل از گسترش و ازدياد سوسک ها در منزل و محل کار اقدام به مبارزه و درمان نمایید.


کمک خواستید؟ ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم

با گارانتی کتبی

ساعت اداری در خدمتیم

ژل سوسک کش بی خطر

خطرات ناشی از وجود سوسک ریز آلمانی در محل سکونت چقدر جدی است؟

سوسک های ریز آلمانی پاتوژن های بیماری زا را با اجزای بدن خود حمل می نمایند از این رو می توانند آلودگی را به سطوح آشپزخانه و منزل شما انتقال دهند و باعث انتقال آلودگی به مواد غذایی و ظروف آشپزخانه شوند. این سوسک ها باعث انتقال انواع خطرناک آلودگی ها که باعث مسمومیت غذایی، اسهال خونی، آلرژی و همچنین تشدید حملات آسم در افراد حساس می شود.

برخی از این بیماری ها سوسک ریز عبارتند از:

 • آسم و حساسیت تنفسی: حضور سوسک ریزآلمانی در محیط‌های داخلی می‌تواند عوامل تحریک‌کننده‌ای مانند اندوتوکسین‌ها و آلرژن‌ها را آزاد کند. این عوامل می‌توانند عوارض تنفسی مانند آسم، التهاب ریه و آلرژی را در افراد حساس به وجود آورند.

 • اسهال و عفونت‌های روده: سوسک ریزآلمانی می‌تواند باکتری‌ها مانند اشریشیاکلی، سالمونلا و شیگلا عفونت‌های روده‌ای را به انسان‌ها منتقل کند. این عفونت‌ها باعث اسهال، تهوع، استفراغ و علائم دیگر مشابه می‌شوند.

 • التهاب چشم: تماس مستقیم با اندوتوکسین‌ها و باکتری‌های حاضر در سوسک ریزآلمانی می‌تواند به التهاب و عفونت چشم منجر شود. این عوارض شامل قرمزی، سوزش، خارش و اشک‌ریزی می‌شوند.

بیماری‌های پوستی که می‌توانند به واسطه سوسک ریزآلمانی منتقل شوند، عبارتند از:

 •  التهاب پوست: تماس با سوسک ریزآلمانی می‌تواند باعث التهاب و آلرژی پوستی شود. این شامل قرمزی، خارش، تحریک و التهاب پوست است.
 •  عفونت‌های پوستی: سوسک ریزآلمانی می‌تواند باعث انتقال باکتری‌ها و میکروب‌ها به پوست شود و عفونت‌های پوستی را ایجاد کند. این عفونت‌ها ممکن است شامل آبله، پیوند پوست، ترشحات قرمز و تورم باشند.
 • آلرژی پوستی: برخی افراد ممکن است به سوسک ریزآلمانی آلرژی داشته باشند و در صورت تماس با آن‌ها، واکنش‌های مانند خارش، قرمزی و تورم پوست را تجربه کنند.
 •  زخم‌ها و جراحات: سوسک ریزآلمانی می‌تواند با دندان‌هایش زخم‌های کوچک را در پوست ایجاد کند. این زخم‌ها ممکن است عفونتی شوند و در صورت عدم درمان صحیح، مشکلات جدی‌تری ایجاد کنند.

مطالعات اخیر کارشناسان شرکت سمپاشی نگین دشت همچنین نشان داده است که در کلانشهرهای بزرگتر، افزایش ابتلای کودکان به آسم و ناراحتی های آلرژیکی می تواند ارتباط مستقیمی با گسترش آلودگی سوسک ریز آلمانی در منازل داشته باشد.

سوسک ها از کجا می آیند؟

حشره سوسک ریز سیاه آلمانی معمولا از طریق منافذ زیر درب ورودی ساختمان، پنجره ها، مسیر هواکش های آشپزخانه، هواکش دستشویی و حمام ، سقف کاذب و از منازل آلوده به سوسک ریز همسایگان به منزل و محيط كار شما انتقال می یابد.

همچنین شما با خرید وسایل چوبی منزل مانند تخت و مبلمان، خرید مواد غذایی روزانه از جمله شانه تخم مرغ، لباس ، کارتن و سایر اشیاء در صورت آلوده بودن این وسایل به تخم یا سوسک ریز بالغ می توانید به راحتی سوسک و تخم این حشرات را به منزل خود انتقال دهید.

شدت تکثیر و تخم ریزی سوسک آلمانی

حشره سوسک ریز آلمانی از شایع ترین گونه سوسری در زندگی شهری می باشد. احتمال وجود آلودگی ناشی از این گونه نسبت به سایر گونه سوسک ها بیشتر می باشد، سوسک ريز کابینتی ماده هربار 40 تخم می گذارد که طی 2 ماه این تخم ها بالغ می شوند. سوسک ریز آلمانی بسیار مقاوم و سریع هستند و در منزل شکارچیان طبیعی ندارند به همین دلیل در مدت زمان کوتاهی سريعا تعدادشان افزایش می یابد. مبارزه و خلاص شدن از شر سوسك ریز آشپزخانه نیاز به تخصص و تجربه زیادی دارد. سوسک ها معمولاً در شب مشاهده می شوند ، اگر در طول روز این نوع سوسک ها را مشاهده کردید ، بدانید آلودگی به صورت قابل توجهی شدت یافته است.

سوسک ها از چه چیزی بدشان می آید؟

سوسک ریز آشپزخانه معمولا همه چیز خوار است و در رژیم غذایی آنها گستردگی و تنوع مواد غذایی متفاوتی دیده می شود. این سوسک ها چربی، نشاسته، پروتئین و مواد قندی را نسبت به سایر مواد ترجیح می دهند و نکته جالب در مورد سوسک ریز آن است که در صورت کمبود مواد غذایی از موادی مانند چسب، صابون نیز تغذیه می کنند، ولی اکثرا در آشپزخانه به دنبال ته مانده های مواد غذایی و لکه های مواد خوراکی از جمله روغن به جا مانده در اطراف اجاق گاز و ...می باشند.

به طور معمول سوسك ها از سركه، جوش شيرين و بوی سفید کننده ها بيزار هستند.

چه چیزی سوسک ها را جذب می کند؟

محل زندگی و تخم ریزی حشره سوسک ریز آلمانی اغلب در کابینت های آشپزخانه، شکاف درب اتاق ها بخصوص درب سرویس های بهداشتی، هود آشپزخانه، نزدیکی مواد غذایی مانند محل پخت مواد خوراکی و یا سطوح آماده سازی غذا مانند گاز، انبارهای ذخیره مواد غذایی می باشد و مشاهده آن ها می تواند نشانه ای از وجود آلودگی محیط باشد.سوسک ها با حرکت روی سطوح مختلف می توانند پاتوژن هایی که شامل انواع باکتری ها ، ویروس ها و سایر عوامل بیماری زا  می باشد را به افراد انتقال دهند. سوسک آلمانی می تواند وجود حملات آسم را به ویژه در کودکان تشدید نماید بنابراین بحث کنترل و سمپاشی سوسک ريز آلمانی امری حیاتی و الزامی است تا از انتقال بیماری و یا سایر خطرات احتمالی پیشگیری نمود .

سوسک آلمانی چه شکلی است:

شناسایی سوسک های ریز سیاه خانگی از طریق مشاهده رنگ و اشکال موجود روی سطح بدن سوسک ریز امکان پذیر است. رنگ سوسک ریز از زرد مایل به قهوه ای تا سیاه رنگ می باشد و از طرفی مشاهده دو خط موازی تیره که از قسمت سر تا پایین بال آن ها کشیده شده است. این حشرات بال دارند ولی ترجیح می دهند بدوند تا پرواز کنند.

این گونه از سوسک ریز آشپزخانه از رایج ترین و معروف ترین سوسک های جهان و سوسک های خانگی به شمار می آیند و بیشتر در مکان هایی که انسان ها در آن ساکن هستند یافت می شوند. این حشرات در نزدیکی و مجاورت با محل هایی نظیر رستوران ها ، مکان های تولید غذا، هتل، بیمارستان، کافه، مغازه و ... یافت می شوند و در محیط های سرد سعی می کنند مکانی را در نزیکی شما پیدا کرده و از طرفی به دلیل عدم تحمل سرما جذب محیط های گرم تر می شوند این سوسک ها شباهت زیادی به سوسک های آسیایی داشته و به ندرت در روز دیده می شوند و عموما شب به شکار می روند.

بیشتر فعالیت سوسک ریز در شب صورت می گیرد و از دیگر ویژگی های این حشرات انتشار بویی نامطبوع  می باشد که در هنگام ترس و هیجان در فضا منتشر می کنند. مطمئن باشید سوسک ها در منزل شما غیر از انتقال آلودگی و انتشار بیماری هیچ فواید دیگری برای شما ندارند.

هنگامی که  جمعیت سوسک ریز آلمانی زیاد می شود، بوی ملایم تا حدی "بوی سبکی" در محیط ایجاد می شود. که بایستی با سم قوی برای کشتن سوسک ریز آلمانی اقدام به ریشه کنی آن بکنیم

مراحل سمپاشی نگین دشت

از کنترل آفات شرکت نگین دشت چه انتظاری باید داشت

01 تماس با کارشناسان ما

ارایه مشاوره توسط کارشناسان با تجربه ما به مشتریان

ارایه راهکار و پیشنهاد مناسب جهت حل مشکل بر اساس شرایط مکانی شما

تمامی خدمات و سمپاشی شرکت شامل ضمانت نامه می باشد 

تعیین میزان و مدت زمان آلودگی 

02 ثبت سفارش سمپاشی

برآورد هزینه انجام خدمات سمپاشی

رزرو انجام عملیات سمپاشی شامل تعیین روز و ساعت اعزام نیرو به محل

دقت شود کنسلی پس از رزرو نهایی امکان پذیر نیست

ارایه و مشاوره جهت آماده سازی منزل قبل از انجام خدمات سمپاشی

03 انجام خدمات دفع آفات و سمپاشی

اعزام مهندس مجرب و با تجربه در کنار کارمند شرکت

تعیین مدت طول درمان و اثرگذاری مبارزه توسط کارشناس

آموزش اصول بهسازی محیط به مشتری

حمایت و مشاوره در طول درمان به مشتری 

سوسک ريز آلمانی در کدام قسمت منزل مخفی می شوند؟

بیش از ۳۰ سال تجربه کنترل آفات و سمپاشی شرکت نگین دشت و داشتن آگاهی از محل های اختفاء و تخم ریزی حشرات ،کارشناسان را در مبارزه اصولی و دقیق سوسک ریز آشپزخانه کمک می نماید.

 
عکس سوسک ریز آلمانی, سوسک , کابینتی سوسک آشپزخانه,

 سوسری ریز آلمانی بیشترین محلی که در منزل آلوده می کنند محیط آشپزخانه می باشد که شامل:

 • داخل کابینت های آشپزخانه
 • زیر کابینت ها و سینک ظرفشویی
 • فضای بالای کابینت و سقف کاذب آشپزخانه
 • اطراف هود، پکیج و هواکش ها
 • داخل و اطراف گاز، فر و ماكروفر 
 • شکاف بین دیوارها و کابینت
 • داخل وسایل برقی مانند یخچال، چرخ گوشت، تستر و ...
سوسک کابینت
 • سقف کاذب اتاق ها و سرویس بهداشتی در صورت شدت آلودگی 
 •  حمام و سرویس های بهداشتی
 • اطراف قرنیز اتاق های خواب و کمدها در صورت افزايش زاد و ولد سوسك ها
 •  چهار چوب درب ها
 •  داخل و زیر مبل ها در صورت شدت آلودگی
 •  کلید پیریزها 

با از بین بردن چرخۀ زندگی سوسک ریز حدود 95% آنها نابود و ریشه کن می شوند.

برای خلاص شدن از شر سوسک ریز آلمانی با مشاوران شرکت سمپاشی نگین دشت تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن اکیپ سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه به منزل شما اعزام شوند تا با بهترین سموم خارجی بدون لک و بو ، آلرژی پوستی و تنفسی آفت منزل شما را ریشه کن کنند در ادامه نکات بعد سمپاشی جهت جلوگیری از آلودگی مجدد منزل شما به سوسک آلمانی، خدمت شما آموزش داده می شود.

در مورد چرخه زندگی سوسک آلمانی بیشتر بخوانید.

آیا سمپاشی سوسک ریز در اتاق ها و کمدهای لباس نیز انجام می شود؟

در صورتی که سوسک های ریز آلمانی را در محل آشپزخانه مشاهده نموده و بلافاصله به صورت اصولی از طريق کارشناسان شركت هاي متخصص سمپاشی سوسک کابینتی، اقدام به مبارزه نمایید و از اقداماتی نظیر درمان های خانگی و یا استفاده از سموم  غیرمجاز پرهیز كنيد سوسك ها به داخل اتاق ها راه پیدا نمی کنند و نيازي به سمپاشي داخل كمد هاي لباس پیدا نخواهید کرد.

توصیه می شود جهت پیشگیری از ورود سوسک ریز به داخل اتاق ها در صورت مشاهده سوسک ریز با مشاوران شرکت سمپاشی نگین دشت در اسرع وقت جهت سمپاشی تماس حاصل فرمائید.

چگونه از سوسک ريز آلمانی خلاص شویم ؟

این گونه از سوسک ها همه چیز خوار هستند بخصوص نشاسته، شیرینی، چربی, گوشت و مرغ را جهت تغذیه ترجیح می دهند و در برخی شرایط به دلیل کمبود غذا شروع به خوردن موادی مانند صابون، چسب، چوب، خمیردندان و .. نموده و از طرفی ممکن است حتی از پاها و بال های یکدیگر تغذیه کنند. سوسک كابينتی از این طریق آلودگی را به مواد غذایی انتقال داده و در نتیجه سلامت انسان به خصوص کودکان را به خطر می اندازند. جهت پیشگیری از تخم ریزی این سوسک ها می توان با تمیز کردن محیط آشپزخانه از جمله محیط های گرم و مرطوب مانند پشت یخچال، گاز، ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی، ماکروفر و ... به صورت مداوم و شستن ظروف بلافاصله پس از مصرف، دور کردن منابع غذایی از دسترس سوسک ، جارو کردن خرده های غذایی در کف و روی کابینت ها و تمیز کردن لکه های مواد غذایی بخصوص روغن از روی گاز و کف آشپزخانه می توان از رشد و تکثیر گسترده سوسک های ریز آشپزخانه در محل سکونت جلوگیری نمود.

مواردی که مشتریان قبل از انجام عملیات سمپاشی بایستی انجام دهند:
 • مواد غذایی در ظروف در بسته نگهداری شود.
 • مطمئن شوید که خرده ها و باقیمانده غذا در صافی سینک باقی نمی ماند.
 • مواد غذایی ریخته شده روی قسمت کف زمین و یا داخل و روی کابینت ها را بلافاصله تمیز کنید.
 • مواد غذایی را از بین شکاف اجاق گاز، مایکروویو، توستر، یخچال و سایر لوازم آشپزخانه خود جاروبرقی کشیده و محل را با مواد شوینده تمیز کنید.
 • ظروف آب و غذای حیوان خانگی خود را هر شب خالی کنید و شستشو دهید.
 • از یک سطل زباله با درب محکم در آشپزخانه خود استفاده کنید و هر شب زباله را از منزل خارج کنید.
 • از خشک شدن سینک و وان در طول شب اطمینان حاصل کنید با اینکار دسترسی سوسک ها به رطوبت را به حداقل می رسانید.
 • اسکاج مرطوب ظرفشویی را در ظروف دربسته نگهداری کنید.
 • مرتب جاروبرقی بزنید و در صورت مشاهده خرده های مواد غذایی روی سطوح به سرعت محل را تمیز کنید.
 • نشتی لوله های آب و رطوبت دیوارها را تعمیر و برطرف نمایید.

آنچه متخصصان کنترل آفات شرکت سمپاشی نگین دشت برای ریشه کنی سوسک انجام می دهند:

 • محل سکونت شما به طور کامل توسط کارشناسان حرفه ای بررسی می شود تا محل اختفای سوسک ها و میزان آلودگی مشخص شود.
 • برای ریشه کنی کامل و جلوگیری از ورود مجدد، خارج از منزل نیز بررسی می شود.
 • در صورت نیاز به تکرار سمپاشی مجدد، دوره های بعدی را طی یک برنامه زمان بندی شده به شما ارائه می دهیم.
 • برای کلیه عمیات سمپاشی از سموم با کیفیت، بدون لک و آلرژی های پوستی و تنفسی استفاده می شود.
 • مبارزه با سوسک ریز به صورت تضمینی با گارانتی انجام می شود.

سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه چند دوره در سال باید انجام شود؟

پس از انجام سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه در صورت رعایت اصول بهداشتی در منازل از جمله تمیز کردن محیط آشپزخانه پس از هر بار پخت و پز و جلوگیری از ریختن لکه های مواد غذایی و یا آب روی گاز یا سطح زمین از رشد مجدد این سوسک ها پیشگیری می شود. از طرفی حین خرید از انبار کردن کیسه یا کارتن در منزل باید جداً خودداری نمایید و کابینت های پوسیده را بایستی تعمیر کنید در اینصورت از تکرار سمپاشی سوسک ریز در طول سال بی نیاز خواهید شد.

بهترین توصیه برای کنترل سوسک آلمانی ، رعایت اصول بهداشتی مناسب است. برای جلوگیری از انتشار سوسری آلمانی در منزل یا محل کسب و کار ، مردم بایستی یک آشپزخانه تمیز و بهداشتی داشته باشید. از انباشته شدن ظروف در ظرفشویی و ریختن مواد روغنی روی اجاق گاز در حین آشپزی خودداری کنید. تمام مسیر های ورود سوسک مانند هواکش ها، مسیر لوله های تاسیساتی بایستی با مصالح مناسب مهر و موم و درزگیری شود. تا حد امکان کابینت های آشپزخانه و درب های چوبی که پوسیده هستند تعویض شوند. برای بازرسی و سمپاشی سوسک ريز آلمانی با یک متخصص دفع آفات  تماس بگیرید.

سوسک های ریز آشپزخانه می توانند تا شش نسل در سال تولید مثل و تکثیر کنند. کارشناسان با تجربه ما جهت جلوگیری از گسترش و طغیان سوسک ریز آلمانی، با روش های استاندارد و سموم مناسب چرخه زندگی سوسک ها را نابود و ريشه كن می کنند.

ازبین بردن سوسک کابینت

در سمپاشی تضمینی سوسک ریز كابينت (سوسک آلماني) باید به چند نکته توجه داشت ابتدا با در نظر گرفتن قابلیت مقاومت سوسک ها و سرسختی زیادی که در برابر آفت کش ها و سموم سوسک کش قوی، از خود نشان می دهد باید از هر گونه اقدامات خوددرمانی و سمپاشی غیراصولی پرهیز نمود از طرفی اندازه این سوسک ها نسبت به سایر سوسک ها بسیار کوچک تر بوده و در نتیجه سوسک ها مهارت زیادی را در پنهان شدن داخل درز و شکاف ساختمان بخصوص در آشپزخانه و کابینت های شما را دارند، کارشناس ماهر دفع آفات تمامی درز و شکاف ها را جهت ریشه کنی و نابودی به صورت کامل سمپاشی می کنند.

از زمان تخم گذاری این حشرات مدت زمان کوتاهی بین دوره تولد تا بلوغ وجود دارد. از قابليت های آن ها پنهان شدن در ریزترین منافذ منزل می باشد. ماده ها در طول مدت بارداری کپسول تخم را برای محافظت با خود حمل می کنند .

در مورد چرخه زندگی سوسک آلمانی بیشتر بخوانید.

Image

ریشه کنی تخصصی سوسک ریز آشپزخانه با مجوز رسمی وزارت بهداشت

مشاوره و سفارش سمپاشی سوسک ریز آلمانی تحت نظر وزارت بهداشت

  در ساعات اداری با افتخار در خدمت شما عزیزان هستیم.

سوالات متداول مشتریان

در صورتی که سوسک های ریز کابینتی را مشاهده نموده و بدر اسرع وقت از طریق شرکت سمپاشی نگین دشت اقدام به سمپاشی سوسک ریز نمایید و از انجام درمان های خانگی، سموم غیرمجاز و شرکت های غیر مجاز استفاده نکنید عموما کمدهای لباس و مبلمان نیازی به سمپاشی نخواهند داشت ولی در صورت استفاده از روش ها و سموم غیر اصولی آلودگی به اتاق ها گسترش یافته و در آن صورت باید منزل کامل سمپاشی شود.

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi