سبد خرید خالی می باشد

سمپاشی هتل ، مسافرخانه و مراکز اقامتی

 وجود حشره‏ای نظیر: سوسک ریز آلمانی ، پشه ،مگس و از همه مهمتر ساس در محیط داخلی هتل یک مشکل بزرگ برای اعتبار هتل داران عزیز به حساب می آید. همواره این مشکلات از دید کنجکاوان پوشیده نمی‏ماند و دقیق‏ نظران و فرهیختگان، این پدیده را دلیل برکمبود نظارت دقیق مدیریت بر اجرای شرایط بهداشتی می‏شناسد. وجوداین حشرات در داخل اتاق های هتل، رستوران یا آشپزخانه یا انبار مواد غذایی به هیچ روی قابل توجیه نیست و برای اینکه چنین موجودات زیانباری دراین مکانها یافت نگردد، بایستی مسئله مبارزه با حشرات و جوندگان را جدی بپنداریم.

سمپاشی هتل ، مسافرخانه و مراکز اقامتی

hotel pest control 1از مهمترین آفات هتل ها در چند سال گذشته تا کنون می توان به ساس رختخوابی اشاره نمود که متاسفانه این حشره در سال های اخیر به لحاظ بسیاری از عوامل همچون واردات منسوجات چینی به کشور به شدت شیوع پیدا کرده است.

شما هتل داران عزیز باید به این نکته توجه کنید در صورت مشاهده شدن ساس تا قبل از شیوع کامل این حشره مخوف در هتل بدون هیچ معطلی با تلفن تهران ۸۸۳۳۰۱۳۳ تماس گیرید تا ما با روش ها و تکنیک های روز دنیا در کمترین زمان ممکن به صورت صد در صد کامل این حشره را ریشه کن کنیم.

از آفت های دیگر و بسیار مهم در هتل ها می توان به انواع سوسک های ریز و درشت اشاره کرد. سوسک معمولا به رنگ قهوه ای ،بلوطی یا سیاه هستند. بیشتر مواقع در نقاط گرم یافت می شوند زیرا این حشره به گرما علاقمند است و بیشتردرمحل های گرم تاریک مثل حمام ها یا آشپزخانه ها وموتورخانه ها واطراف لوله های فاضلاب دسشویی ها ،اجاق گاز،پشت یخچال ها زیاد دیده می شود و چنانچه درمحل استراحت مزاحمتی نباشد روزها بندرت دیده میشوندودرطول شب دنبال غذا می گردد وآشپزخانه های کثیف و نامرتب که درست نظافت نشده باعث جلب سوسک ها می شود.

سوسک که حشره ای موذی و کثیف است و ازمواد الی تجزیه شده و آشغال ها تغذیه می کند و مواد آلوده را که به سطح بدنش چسبیده است با خود به این طرف و آن طرف منتقل می کند و باعث آلودگی وکثیفی محیط هتل ها می گردد، بخصوص که مدفوع سوسک سبب مسمومیت غذایی می شود.
این حشره کثیف تقریبا هرچیزی را میخورند. تغذیه سوسک از پارچه ، مو،کاغذ،مانده غذا، نان خشک ،خلط ، حشره مرده ،مدفوع و... می باشد سوسک دربرابرگرسنگی وکم آبی بسیارمقاوم است بطوریکه ممکن است نزدیک یکماه بدون غذا زنده بماند عمر سوسک حدود یکسال است.

hotel pest control 2

اکثر حشرات تخم هایشان رادرمحل های تاریک دورازچشم مثل شکاف وسایل چوبی می گذارندوازطریق بالارفتن لوله های آب ومجاری فاضل آب ها ومحل های دفع زباله واردساختمان هامی شوندحشرات حامل عوامل بیماری زا متعددی هستند ازجمله سالمونلا،استافیلوکوک و توکسو پلاسما که با تغذیه مدفوع گربه توکسو پلاسما را به انسان منتقل می کند.
بایستی به این مسئله مهم توجه نمود که در هتلها حتی موش نیز می تواند بسیار خطرناک و انتقال دهنده بسیاری از بیماریهای مسری شناخته شود . زمانی که مشتریان هتل با چشم خودشان موش را ببینند. قطعا اولین نکته ای که به ذهنشان میرسد غیر بهداشتی بودن آن هتل است. شاید دیگر آن هتل ، در انتخاب بعدی مسافران دیگر قرار نگیرد.

شما هتل داران عزیز قطعا با خطرات موش آشنا هستید و شنیده اید که موش علاوه بر مسایل بهداشتی می تواند یکی از عوامل مهم در آتش سوزی ها بحساب آید . چرا که موش ها عادت به جویدگی دارند و اگر سیمهای برق توسط موش جویده شود با توجه به این نکته که در هتل ها از منسوجات و الیاف آتش زا بسیار استفاده می شود، همین امر باعث گسترش آتش در هتل می شود.همین امر سبب می شود مبارزه با موش را تا حدبسیار زیادی مهم بدانیم.برای نابودی و براندازی این موجودات باید دست کم سالی دوبار و به طور حتم عملیات مبارزه با موش و حشرات انجام گیرد.

برای مبارزه با دفع حشرات موذی و موش باید نکات زیر را مورد توجه قرار داد.

  • جلوگیری از پس ماندن مواد غدایی
  •  دفع صحیح زباله ها
  •  مسدود نمودن درزها و شکاف ها
  • پاک نمودن محیط از جعبه ها و وسایل چوبی شکسته و کارتن‌ها و شانه های تخم مرغ کاغذ های باطله
  • نگه نداشتن نان های خشک

 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi