سبد خرید خالی می باشد

مدیریت تلفیقی آفات IPM

 pest control service 900×600 مدیریت تلفیقی مبارزه با آفات ipmمدیریت تلفیقی آفات (IPM ) شامل سه مرحله است.

ازرسی

ارزیابی

اجرا و نظارت 

مشکل وجود آفات در محیط های کسب و کار و محیط های صنعتی بر سلامت و ایمنی محصولات، مشتریان و کارکنان تأثیر گذاشته و سلامتی آن ها را تهدید می کند و از طرفی اعتبار شرکت و کسب و کار شما را به خطر می اندازد.

هدف ما این است که با ایجاد آرامش ذهنی برای شما و حفاظت از محل کار شما طی یک فرآیند و پروسه مؤثر به محیطی امن و سالم و عاری از هر گونه آلودگی دست پیدا کنیم.

شرکت نگین دشت با به کارگیری رویکرد مدیریت تلفیقی آفات (IPM) به شما این امکان را می دهد تا از سمپاشی مکرر خودداری کرده و با به کارگیری روش های پیشگیری آفات از ورود آن ها به محل مورد نظر پیشگیری نماییم.

تعریف سازمان خواربار کشاورزی سازمان ملل متحده FAO  از مدیریت تلفیقی آفات این است : مدیریت تلفیقی آفات عبارت است از بررسی کلیدی فنون موجود برای مهار آفات و تلفیق اقدامات مناسب به منظور جلوگیری از رشد جمعیت آفات و نگه داشتن میزان مصرف سموم شیمیایی در حدی که توجیه اقتصادی داشته باشد و خطرات آن بر سلامتی انسان و محیط زیست به کمترین حد برسد و یا کاهش یابد.

فعالیت شرکت نگین دشت در این عرصه شامل سه مرحله ارزیابی و بازرسی، اجرا و نظارت می باشد. پس از بازرسی محل توسط کارشناسان ماهر شرکت نگین دشت و ارزیابی محل راه حل های مناسب جهت سمپاشی به شما ارائه داده شده و سپس با نظارت بر سمپاشی تا نابودی کامل آفات و دفع آن ها از محیط شما را همراهی می نماییم.

 ✅بازرسی و ارزیابی کامل محل آلوده

کارشناسان شرکت نگین دشت پس از بازرسی  و ارزیابی محل مورد نظر( رستوران، مغازه، کارخانجات مواد غذایی، بیمارستان ، کافه، ادارات، آزمایشگاه ها ، کارخانجات و سایر محل های صنعتی و ....) و شناسایی آلودگی ایجاد شده توسط آفات و حشرات ، پیشنهاداتی به شما ارائه می دهند که در درجه اول به کسب و کار شما لطمه ای وارد نشود و از یک طرف با ارائه روش های بهسازی محیط با توجه به ساختار محل مورد نظر جهت جذب حشرات و نابودی آن ها به شما کمک می نمایند و از طرفی چگونگی بستن مسیر های ورودی و خروجی جهت بهسازی محیط را نیز به شما آموزش می دهند تا از ورود آن ها خودداری نماییم.

کارشناسان با حذف شرایط مناسب رشد آفات شامل بررسی نوع ساختمان، شرایط جغرافیایی و آب و هوایی، خاک مورد نظر و سایر شرایط مناسب برای فعالیت آفات را در نظر گرفته این شرایط را تا حد امکان از محیط از بین برده تا محل مساعدی برای رشد شان نباشد و با تعیین سمپاشی های دوره ای آلودگی ایجاد شده را از محل برطرف می نمایند.

✅ ارائه و اجرای روش های درمانی مناسب با توجه به نیاز مشتری

استفاده از رویکرد تلفیقی آفات همیشه مؤثر نمی باشد و بر اساس یافته های کارشناسان حین بازدید از محل، روش ها و برنامه هایی دقیق جهت حفاظت از محیط  و مبارزه با آفات بر حسب نیاز خاص شما ارائه داده می شود.

شرکت نگین دشت با تکیه بر تکنیک ها و روش های پیشگیری مانند استفاده از اصول بهسازی محیط، حذف شرایط مناسب رشد حشرات، روش هایی غیرشیمیایی و بهداشتی به جلوگیری از ورود آفات تأکید داشته تا محیطی عاری از آلودگی را در محل کسب و کار خود فراهم نماییم.

تمام اقدامات لازم جهت حفظ بهداشت و نظافت، بستن راه های ورودی و خروجی آفات و ... کمک می کند تا قبل از ایجاد آلودگی وسیع و هجوم بیشتر آفات و ایجاد مشکلات جدی به حفاظت از محیط کارمان کمک نماییم.

در صورت ایجاد آلودگی و نیاز به سمپاشی ، شرکت سمپاشی نگین دشت مؤثرترین روش های سمپاشی با حداقل تأثیر مخرب بر محیط زیست و با استفاده از آخرین ابزار و تکنولوژی های روز دنیا و ارائه اقدامات کنترلی لازم، آلودگی را از محیط برطرف می نماید.

✅ نظارت بر سمپاشی و محافظت مداوم و پی در پی

پیگیری و نظارت دو عامل مؤثر ضروری جهت موفقیت در کسب و کار می باشد. این دو مورد در مورد بحث کنترل آفات نیز از ضروری ترین نکات به شمار می آید . متخصصان دفع آفات در تمامی سال با پیگیری و نظارت محیط های صنعتی و تجاری از عاری بودن محیط از آلودگی اطمینان حاصل می نمایند. کارشناسان با بررسی های منظم، تمامی نشانه های آلودگی آفات در محیط را بررسی کرده و در صورت مشاهده هر گونه تغییرات در محیط سریعاً روش های مناسب جهت رفع آلودگی را اجرا نموده و آفات را در مراحل ابتدایی کنترل می نمایند. سپس توصیه های لازم جهت کنترل آفات را به شما آموزش می دهند زیرا کنترل آفات فقط مبتی بر علم و دانش نبوده بلکه نیازمند پیگیری و نظارت روزانه توسط شما می باشد.

 

منبع مقاله: شرکت نگین دشت

طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع مقاله ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد!

مقالات مرتبط:

red سمپاشی و کنترل آفات در رستوران ها و مراکز تهیه غذا

یکی از نگرانی های افرادی که در بخش رستوران ها و مراکز تهیه غذا فعالیت دارند در زمینه مشاهده آفاتی مانند موش، انواع سوسک ها، مورچه و سایر آفات در محل فعالیت آن ها می باشد شرکت نگین دشت...


red کنترل و سمپاشی هتل ، مهمانسرا و مراکز اقامتی

اکثر ساختمان دارای درزها و شکاف هایی می باشد که به انتقال حشرات و جوندگان به محیط داخل کمک می نماید . بررسی ورودی و خروجی حشرات و جوندگان و بستن کامل راه ها تا حد بسیار زیادی ...


red کنترل آفات و سمپاشی در مدارس، مهدکودک ها، دانشگاه ها و مراکز آموزشی

هدف از اجرای برنامه های کنترل آفات در مدارس، حفاظت از سلامت دانش آموزان و کارکنان در برابر آلودگی های ناشی از آفات و حشرات در برابر سموم مصرفی جهت نابودی و سمپاشی حشرات و ...

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi