سبد خرید خالی می باشد

کنترل و سمپاشی تجاری

برخی از آفات متأسفانه به محل کسب و کار شما ( رستوران، مراکز تهیه غذا، کافی شاپ، مغازه، بیمارستان، کافه، ادارات، آزمایشگاه ها ، کارخانجات و سایر محل های صنعتی و ....)  خسارات زیادی را به وجود می آورند. مدیریت بر حفظ و نگهداری از املاک و اموال شما، زمانی که آلودگی حشرات و جانوران موذی گسترش می یابد کار بسیار سختی می باشد. کارشناسان شرکت سمپاشی نگین دشت با تشخیص محل اصلی آلودگی همواره در ارائه راه حل های مؤثر  در جهت کنترل و سمپاشی آفات صنعتی ، شما را یاری می نماید.negindasht pest control 1199×650 سمپاشی نگین دشت

محل های آلوده به آفات در ساختمان ها و یا در فضای باز ، گاهاً به صورت غیر قابل دسترس و پنهان می باشد که آفات به راحتی در آنجا رشد می کنند و پس از تشکیل کلونی این آلودگی در سایر نقاط گسترش می یابد. کارشناسان آموزش دیده شرکت سمپاشی نگین دشت با اطلاع از محل های آلوده ، قبل از گسترش آلودگی ، اقدام به حذف محل آلوده نموده و اقدامات پیشگیرانه سمپاشی تخصصی لازم جهت حفاظت از محل مورد نظر را انجام می دهند.

خدمات واحد سمپاشی نگین دشت :

استفاده از سموم معتبر اروپایی در چهارچوب تکنولوژی پیشرفته روز دنیا در مبارزه با آفات و سمپاشی ما را در بهبود بهره وری و انتقال اطلاعات به روز دنیا به مشتریان و ایجاد سیستمی کارآمد و مؤثرتر در خدمات رسانی هر چه بهتر یاری نموده است.

نگین دشت با بهره گیری از دانش کارشناسان خبره در بحث سمپاشی همواره در بهبود شیوه های جدید و مؤثر در ریشه کنی آفات گام برداشته تا مشتریان در هر مکانی اعم از منازل ، ادارات، بیمارستان ها ،کارخانجات صنعتی و مواد غذایی، هتل ها و کلیه اماکن عمومی و... در مقابل آفات محفوظ بمانند.

لازم به ذکر است نوع محل جهت مبارزه و سمپاشی با آفات برای کارشناسان و متخصصان شرکت نگین دشت هیچ فرقی نخواهد داشت. خدمات کنترل آفات صنعتی و روش های مبارزه با آلودگی ناشی از آفات در محل انبارها، واحد های تولیدی، کارخانه ها و محل ذخیره سازی مواد غذایی و یا صنعتی و .... با توجه به نوع محل و شرایط موجود توسط کارشناسان ما به شما پیشنهاد داده می شود و سپس متخصصان شرکت نگین دشت تا پایان پروسه نابودی آفات شما را همراهی می کنند. 

به دلیل تعدد نقاط ورودی و خروجی آفات در انبارها ، سایت های صنعتی و کارخانجات و ... بیشتر مواقع این محل ها در معرض خطر آسیب و حمله آفات قرار دارند . از طرفی ورود و خروج کالا ها و کارتن ها و باز و بسته شدن درها به صورت مداوم  می تواند از عوامل ورود راحت آفات به سایت های صنعتی به شمار آید.

متخصصان شرکت نگین دشت با بازرسی از محل آلوده راه حل های کنترل قوی برای سایت های صنعتی با حفظ سلامت محیط زیست را به شما پیشنهاد می دهند و در جهت نابودی آفات و پیشگیری از ورود آفات جهت حفظ بهداشت محیط و خلاص شدن از شر آفات مزاحم ،خدمات لازم را به شما ارائه می دهند.

موفقیت در بحث کنترل و سمپاشی آفات صنعتی زمانی عملی است که شما آن را به یک متخصص کارکشته واگذار نمایید. بحث کنترل آفات صنعتی در صنایع مختلف، نیازمند داشتن تخصص و علم مربوط به آن مبحث می باشد که برنامه های لازم جهت حفاظت از محیط آلوده شده، به شما ارائه داده می شود و راه حل های علمی جهت ریشه کنی آفات از محل، توسط کارشناسان مربوط صورت می گیرد  که در تمام مباحث کنترل و سمپاشی حشرات، خزندگان، جوندگان و ... این روش های مبارزه و رفع آلودگی قابل اجرا می باشد.

 مراحل خدمات کنترل و سمپاشی آفات صنعتی نگین دشت

در این راستا علاوه بر بحث کنترل آفات در سایت های صنعتی، مشاوره جهت سایر خدمات به شما ارائه داده می شود:

red حذف آلودگی آفات صنعتی

آفات از درزها و شکاف ها به راحتی به محل دسترسی پیدا می کنند. کارشناسان شرکت نگین دشت با مشاوره در زمینه اصول بهسازی محیط در جهت حفاظت از ساختمان به شما کمک می نمایند.

red کنترل حشرات پروازی

با در نظر گرفتن محل های رشد و تکثیر آفات تا محل و نقاط ورودی و خروجی آن ها و سایر موارد، از سوی متخصصان شرکت نگین دشت برنامه های کامل و جامعی به شما جهت حذف آلودگی و بستن آن محل ها به شما ارائه می شود که به صورت مؤثر سایت های صنعتی را از معرض خطرات هوایی آفات ایمن می کنیم و به شما یک برنامه استراتژیک مدون جهت پیشگیری از ورود مجدد آفات ارائه می دهیم.industrial pest control 1200×800 سمپاشی و کنترل آقات صنعتی

red کنترل پرندگان

ارائه و آموزش روش های لازم جهت بستن محل های ورودی و خروجی پرندگان به محیط های صنعتی از برنامه های دیگر شرکت نگین دشت می باشد. پرندگان هر ساله آسیب ها و صدمات زیادی را به سایت های صنعتی وارد می نمایند که با اجرای روش های پیشنهادی از طرف شرکت از ورود آن ها به سایت های صنعتی پیشگیری می نماییم.

red اصول بهسازی محیط و رعایت بهداشت در سایت های صنعتی

ارائه روش های حرفه ای جهت رعایت بهداشت و نظافت و داشتن محیطی عاری از آلودگی ، باکتری های مضر و آفات مزاحم توسط مهندسان ما به شما پیشنهاد داده می شود.

از طرفی روش های جهت ایجاد تهویه مناسب، رفع رطوبت و نشتی لوله ها ، بستن راه های ورودی و خروجی آفات و سایر اصول بهسازی محیط را نیز به شما آموزش داده می شود.رعایت اصول بهسازی بهترین روش جهت داشتن محیطی عاری از آفات و آلودگی می باشد.

 

صدور مجوز فعالیت شرکت‌های سمپاشی بر عهده وزارت بهداشت گذاشته شد و در حال حاضر، این مجوزتوسط معاونت بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی صادر می‌شود .شما صنعتگر عزیز باید دقت کنید که حتماً از شرکت‌های سمپاشی دارای مجوز از وزارت بهداشت مانند شرکت مهندسی نگین دشت ، برای این کار کمک گرفته شود .

 

منبع مقاله: شرکت نگین دشت

طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع مقاله ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد!

مقالات مرتبط:

 مدیریت تلفیقی آفات IPM

مشکل وجود آفات در محیط های کسب و کار و محیط های صنعتی بر سلامت و ایمنی محصولات، مشتریان و کارکنان تأثیر گذاشته و سلامتی آن ها را تهدید می کند و اعتبار شرکت شما را به خطر می اندازد...


سمپاشی و کنترل آفات در رستوران ها و مراکز تهیه غذا

یکی از نگرانی های افرادی که در بخش رستوران ها و مراکز تهیه غذا فعالیت دارند در زمینه مشاهده آفاتی مانند موش، انواع سوسک ها، مورچه و سایر آفات در محل فعالیت آن ها می باشد شرکت نگین دشت...


کنترل و سمپاشی هتل ، مهمانسرا و مراکز اقامتی

اکثر ساختمان دارای درزها و شکاف هایی می باشد که به انتقال حشرات و جوندگان به محیط داخل کمک می نماید . بررسی ورودی و خروجی حشرات و جوندگان و بستن کامل راه ها تا حد بسیار زیادی ...


 کنترل آفات و سمپاشی در مدارس، مهدکودک ها، دانشگاه ها و مراکز آموزشی

هدف از اجرای برنامه های کنترل آفات در مدارس، حفاظت از سلامت دانش آموزان و کارکنان در برابر آلودگی های ناشی از آفات و حشرات در برابر سموم مصرفی جهت نابودی و سمپاشی حشرات و ...

 

 

 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi