سبد خرید خالی می باشد

سمپاشی بیمارستان ، کلینیک ، مراکز درمانی، آزمایشگاه

در بحث کنترل و مبارزه با آفات و سمپاشی حشرات و جوندگان و جانوران موذی به خصوص در مراکز درمانی مانند: بیمارستان ها، درمانگاه ها به دلیل حساسیت بالا و وجود بیماران در بخش های مختلف بیمارستان، نیازمند نظارت مهندسان دفع آفات با تجربه بوده که بر پایه علم و دانش خود با استاندارترین روش ممکن آلودگی محیط را برطرف نمایند.negindasht pest control سمپاشی بیمارستان 1199 × 650

اعتقاد مهندسان و کارشناسان شرکت نگین دشت بر آن است که هر چه قدر دانش و علم ما در زمینه علم حشره شناسی و شناخت آفات بیشتر باشد ، قدم های بهتر و مؤثرتری در جهت اجرای یک روش علمی و استاندارد بر خواهیم داشت.

به همین دلیل است که متخصصان شرکت سمپاشی نگین دشت با تکیه بر اصل مراقبت های بهداشتی و بهره گیری از تحقیقات و تجربیات گسترده ای که در طول دوره فعالیت خود داشته اند، روش های علمی و تخصصی را با نظارت کارشناسان بهداشت محیط زیر نظر معاونت بهداشت و درمان دانشگاه های علوم پزشکی به انجام می رسانند.

کارشناسان شرکت نگین دشت پس از بازرسی و بررسی جامع از مراکز درمانی و بیمارستانی، منحصر به فردترین برنامه های مراقبتی بهداشتی را جهت ریشه کنی و پیشگیری از ورود آفات با توجه به نیاز محیط و آلودگی آن، پیشنهاد می دهند و سپس بر اساس یافته های خود برنامه های حفاظتی را که بر پایه علم می باشد به شما ارائه می دهند. این برنامه ها بر اساس استاندارهای حفاظت از سلامت بیمار، در جهت کنترل کلیه حشرات و جوندگان در مراکز درمانی می باشد.

شرکت نگین دشت در بحث سمپاشی بیمارستان ها و مراکز درمانی با بحث تضمین کیفیت و ارائه مستندات دقیق شرایطی را فراهم می کند تا بحث کنترل آفات در سطحی بالاتر از استاندارهای ذکر شده صورت گیرد تا شما در محیطی ایمن و سالم به بیماران خدمات ارائه نمایید.

حفظ بهداشت محیط و مراقبت های بهداشتی در مراکز درمانی و بهداشتی جهت جلوگیری از ورود آلودگی و آفات از نکات بسیار مهم به شمار می آید که حتی از بحث ریشه کنی و نابودی آن مهم تر می باشد.hospital pest control

کارشناسان شرکت نگین دشت همواره اهمیت درمان بیمار در مراکز بیمارستانی و درمانی طی مدت زمانی که در آن اقامت دارند را درک نموده و با آموزش مسائل مربوط به استریل و ضدعفونی کردن ابزار در محیط، حفظ بهداشت محیط و رعایت اصول بهسازی محیط به کارکنان همواره در حفظ محیطی عاری از آلودگی کمک می نمایند. از طرف دیگر به دلیل اینکه این مراکز تمام مدت مشغول به کار می باشند و معمولاً کلیه امور مربوط به پخت غذا در رستوران بیمارستان صورت می گیرد و از طرفی وجود زباله ها و ضایعات بیمارستانی که یکی از بیشترین میزان آلودگی ها را به همراه خواهد داشت ، بحث از بین بردن آلودگی در مراکز درمانی و بیمارستانی از نکات بسیار پر اهمیت به شمار می آید.

اکثر آفات و جوندگان نظیر موش  ، سوسک ، مگس ، مورچه و سایر حشرات و جوندگان جهت تهیه منابع غذا و دمای مطلوب جهت رشد به راحتی جذب این مراکز می شوند. به همین دلیل مدیریت بر کنترل آفات در کاهش خطر عفونت ثانویه  و ایجاد آلودگی بیشتر در محیط بهداشتی – درمانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

مهندسان ماهر شرکت نگین دشت در ابتدا با اجرای روش های تلفیقی بیولوژیکی و سمپاشی با سموم گیاهی مجاز، اقدام به دفع آلودگی می نمایند و سمپاشی بیمارستان ها و مراکز خدمات درمانی را با بالاترین استاندارد لازم و بدون خطر برای بیماران به انجام می رسانند. سلامت بیماران نیازمند داشتن محیطی عاری از آلودگی و آفات می باشد.

 حفاظت از سلامت بیماران و حفظ اعتبار مراکز درمانی

وجود آفات و جوندگان در مراکز درمانی و بیمارستانی یک تهدید جدی برای سلامت افراد بوده و از طرفی شهرت و اعتبار صاحبان بیمارستان را به خطر می اندازد و مهم تر از همه سلامت و ایمنی بیماران را تهدید می کند. کارشناسان ما با استفاده از روش های تخصصی کلیه حشرات موجود در بیمارستان ها از جمله سمپاشی تخصصی حشره ساس های تختخوابی، سمپاشی سوسک ها و ریشه کنی و مبارزه با انواع موش ها را در بیمارستان ها و مراکز درمانی با حفظ استانداردهای مراقبت بهداشتی به انجام می رساند.

  خدمات واحد سمپاشی نگین دشت مخصوص بیمارستان ها و مراکز درمانی :

سمپاشی علیه کلیه حشرات (سوسک ، ساس ، موریانه ، پشه ، مگس ، بید ، کنه و...)

طعمه گذاری ، تیرام پاشی و نابودی کامل موش (موش خانگی ، موش سقفی ، موش نروژی و....)

سمپاشی با سموم خارجی (بدون بو و لک)

سمپاشی جهت مبارزه با پشه و مگس با دستگاه فاگر(مه پاش)

بکارگیری روش ها و تکنیک های نوین برای نابودی و ریشه کنی سمپاشی ساس و سمپاشی کک

red در روش کنترل آفات و سمپاشی بیمارستان ها تا چه میزان استانداردهای مراقبت بهداشتی رعایت می شود؟

متخصصان نگین دشت در سریع ترین زمان ، مؤثرترین روش ممکن را اجرا می نمایند.کارشناسان آموزش دیده حین حفظ استانداردهای بهداشتی از ابتدا تا انتهای عملیات بر اجرای آن نظارت کافی خواهند داشت و با بهره گیری از روش های بیولوژیک از یک طرف و در صورت نیاز به سمپاشی با استفاده از سموم مجاز و استاندارد مورد استفاده در مراکز درمانی و بیمارستانی در رفع آلودگی حشرات و جوندگان اقدامات لازم را با تکیه بر دستورالعمل های مورد تأیید معاونت امور بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی اجرا می نمایند.

red مراقبت های بهداشتی جهت قسمت های مختلف مراکز درمانی

کارشناسان شرکت نگین دشت با آگاهی از انواع روش های استاندارد طیف وسیعی از مراکز درمانی شامل بیمارستان ها، دندانپزشکی ها، مراکز دارویی، آزمایشگاه ها ، کلینیک ها و درمانگاه ها و ... را در سریع ترین زمان ممکن بازدید نموده و پس از بررسی درمان را بر اساس نوع محیط آلوده مانند اتاق عمل، بخش بستری، آشپزخانه، رختشورخانه، سالن های غذاخوری، اورژانس و آزمایشگاه ها و ... روش های منحصر به فرد را جهت رفع آلودگی اجرا می نمایند.

شرکت نگین دشت با بیش از ربع قرن تجربه، تخصصی ترین و استانداردترین روش ممکن را جهت ریشه کنی حشرات و جوندگان و پیشگیری از ورود آن ها به شما ارائه می دهد و با نظارت ، پیگیری و بازرسی پی در پی همواره محیط عاری از آلودگی ناشی از حشرات و جوندگان در جهت حفظ سلامت بیماران برایتان به ارمغان می آورد.

صدور مجوز فعالیت شرکت‌های سمپاشی بر عهده وزارت بهداشت گذاشته شد و در حال حاضر، این مجوزتوسط معاونت بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی صادر می‌شود .شما مدیر عزیز باید دقت کنید که حتماً از شرکت‌های سمپاشی دارای مجوز از وزارت بهداشت مانند شرکت مهندسی نگین دشت ، برای این کار کمک گرفته شود


منبع مقاله: شرکت نگین دشت

طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع مقاله ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد!


مقالات مرتبط:

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi