سبد خرید خالی می باشد

مورچه های پاسفید

 White Footed Ants Technomyrmex albipes

شکل ظاهر: این مورچه ها به رنگ سیاه رنگ بوده و پاهایی بسیار رنگ پریده داشته که علت نامگذاری آن ها به این دلیل بوده است.White Footed ant

اندازه: 1/8-inch long

رفتار: شهد گیاهان و شته هایی که از گیاهان تغذیه می کنند، تغذیه از سایر حشرات مرده و مواد پروتئینی از منابع غذایی این مورچه ها به شمار می رود. روی شاخه ها و تنه های درختان دیده شده و مسیر های پیاده روی آن ها جهت حمل مواد غذایی و ذخیره در لانه ها می باشد.آن ها از هر سوراخ کوچکی وارد شده و در مسیری به سمت آشپزخانه و حمام جهت تغذیه از مواد خوراکی مایع و جامد حرکت می کنند.

زیستگاه: در مکان هایی در اطراف خانه بالا و یا سطح زمین لانه می کنند. اغلب در درختان – زیر بستر برگ ها- مالچ و در قسمت های بیرونی لانه می کنند. در داخل حفره های دیوار و درزها و ترک هایافت می شوند و دارای مستعمرات بزرگی بوده که حاوی چندین پناهگاه در یک منطقه به هم پیوسته اند.

red نکات جالب: در مسیرهای طولانی با تعداد زیاد به صورت خطی سیاه رنگ در یک سمت ساختمان دیده می شوند.

سمپاشی مورچه:

چنانچه شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید و مورچه به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات سمپاشی تحت نظر وزارت بهداشت در خدمت شما می باشد.

 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi