سبد خرید خالی می باشد

مورچه دیوانه کارائیبی

 Caribbean Crazy Ants Paratrechina pubens

red  شکل ظاهر: این مورچه ها به رنگ قهوه ای طلایی تا قهوه ای مایل به قرمز بوده و بدنشان با یک سری موهایی پوشیده شده است. پس از غذا خوردن شکم آن ها راه راه به نظر می آید که این به دلیل کشش غشاء نور رنگی در اتصال به بخش هایی از شکم می باشد.Caribbean Crazy Ants

red  اندازه: طول آن ها از 2.6 الی 3 میلی متر می باشد.

red  رفتار: این مورچه ها طیف گسترده ای از مواد متنوع مایع و جامد نظیر دانه ها- میوه- زباله- شیرینی و مواد خانگی تغذیه می کنند و اصولاً به حشرات دیگر حمله کرده تا از آن ها تغذیه کنند به همین دلیل به این نام معروف اند.آن ها به دنبال مسیرهای تنگ در حرکت بوده و به سرعت حرکت می کنند.

red  زیستگاه: این مورچه ها در مسیرهای که متشکل از هزاران مورچه در امتداد پیاده روها- ساختمان و باغ ها یافت می شوند.

red  نکات جالب: این مورچه ها به دلیل اینکه در دسته هایی با تعداد بالا حرکت می کنند مشکلات فراوانی را همراه با مزاحمت فراهم آورده که باید به کنترل آن ها پرداخت.

کنترل و سمپاشی مورچه:

 اگر شما در تهران ، کرج و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید و مورچه به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدماتسمپاشی مورچه در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi