سبد خرید خالی می باشد

مورچه نجار

 شکل ظاهر: مورچه نجار  Carpenter Ants به رنگ قهوه ای خاکستری و نارنجی رنگ دیده شده و سر و قفسه سینه و شکم سیاه رنگ است.Carpenter Ants on Wood 655px 655x434

 اندازه : طول آن ها از 1/3 تا 2/1 اینچ می باشد.

 رفتار: این مورچه ها در مسیرهایی با طول300 فوت ، بیشتر از طریق راه های ورودی ساختمان ، اطراف در و پنجره ها و یا از لبه های پشت بام، لوله های آب و سیم های برق اکثراً شب ها فعالیت کرده و در حرکت هستند.

 زیستگاه: تغذیه این حشرات بیشتر از مواد شیرین و پروتئینی بوده و محل های حفره دار که رطوبت و مواد غذایی به آن ها نزدیک است را برای پناهگاه ترجیح می دهند . از طرفی مکان های ذکر شده باید از دسترس پرندگان، مارمولک و نیز بلایای طبیعی از جمله سیل و یا گرما و سایر تنش های محیطی در امان باشد.

نکات جالب: این مورچه ها چوب هایی نرم با رطوبت و قارچ را برای پناهگاه ترجیح داده و نیز اندام های مرده درختان و یا هر بخشی از چوب که آسیب دیده را به عنوان محلی مناسب برای زندگی انتخاب می کنند.

سمپاشی مورچه:

 اگر شما در تهران و یا شهرهای اطراف آن به سر می برید ومورچه به خانه شما هجوم آورده شرکت نگین دشت در ارائه خدمات مبارزه با مورچه و درمان تخصصی در خدمت شما می باشد.

 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi