سبد خرید خالی می باشد

آیا ساس فقط شب ها فعالیت دارد؟

آیا روشن گذاشتن چراغ می تواند ساس را در شب فراری دهد؟

در چه صورت ساس در طول روز نیز قابل مشاهده است؟

ساس تختخوابی عموماً ترجیح می دهد شب ها بیرون آمده و پس از شناسایی میزبان مورد نظر از خون گرم او تغذیه نماید. اگر برای مدت زمانی هیچ میزبانی در دسترس نباشد و ساس ها بدون غذا بمانند و گرسنه باشند در طول روز نیز جهت تغذیه وعده غذایی از پناهگاه خود بیرون می آیند.770 x 618 سمپاشی ساس

از دلایل دیگری که باعث خروج ساس و مشاهده ساس در طول روز می شود، می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

افرادی که شب کار هستند و در طول روز می خوابند باعث می شود رفتار عمومی ساس که در شب تغذیه می کند را تغییر داده و تغذیه آن ها در طول روز نیز انجام گیرد.

زمانی که آلودگی گسترش می یابد ، ساس ها در طول روز نیز قابل مشاهده می شوند و از خون میزبان در روز تغذیه می کنند.

ازطرفی ساس خفاشی که شباهت ظاهری زیادی به ساس تختخوابی دارد در طول روز و شب فعالیت دارند و از خون خفاش و سایر پرندگان تغذیه می کنند.

نحوه پیدا کردن حشره ساس در طول روز

شب‌هاما دوست داریم با آرامش روی تخت‌های خود بخوابیم و از یک خواب کامل هشت ساعته آرامش‌ بخش لذت ببریم.

متأسفانه ساس‌ها عاشق تغذیه در شب هستند.

اکنون که می دانید به دنبال چه چیزی باشید و چگونه ساس را پیدا کنیم، قدم بعدی شما این است که ببینید ساس ها در طول روز کجا پنهان می شوند . اگر می‌دانید به کجا نگاه کنید، می‌توانید در زمان بیشتری صرفه‌جویی کنید و با کارآمدتر به مشکلی که در دست دارید عمل کنید.

اگرچه این یک واقعیت شناخته شده است که ساس ها بیش از 2 متر از میزبان خود دور نمی شوند، اما لزوماً به این معنی نیست که آنها را در گوشه و کنار اتاق خواب خود پیدا نخواهید کرد.

اول از همه، از تخت خود شروع کنید. ابتدا باید روکش بالش و درز تشک را بررسی کنید. ساس ها به احتمال زیاد در امتداد شکاف ها، درزها و زیر برچسب های تشک پنهان شده اند. شما همچنین می توانید آنها را روی شکاف ها، گوشه ها و تخته سر چارچوب تخت خود جستجو کنید. 

سمپاشی ساس و نحوه مبارزه و ریشه کنی

با توجه به علت هایی که در بالا به آن اشاره شد ، در صورتیکه ساس را در طول روز نیز در محل سکونت خود مشاهده می کنید می تواند نشانه ای از آلودگی شدید منزل شما باشد یا نشانه ای از اجرای روش های غیراصولی سمپاشی که افراد به صورت خود درمانی استفاده کرده و تنها باعث افزایش جمعیت ساس و از طرفی مشاهده ساس در تمامی ساعات شبانه روز می شود.

پیشنهاد ما این است که در اسرع وقت با کارشناسان شرکت نگین دشت تماس حاصل فرمایید تا با توجه به پیشرفت آلودگی منزل در اسرع وقت اقدام به سمپاشی ساس در منزل شما نمایند.

منبع مقاله: شرکت نگین دشت

طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد!

 

logo sampashi

مشاوره رایگان

021-88330133


تمام نقاط تهران و کرج

درباره شرکت نگین دشت

شرکت مهندسی نگین دشت با بیش از 30 سال تجربه به صورت تخصصی در زمینه خدمات سمپاشی حشرات، طعمه گذاری انواع موش و مبارزه با آفات خانگی و صنعتی مانند، سوسک، ساس، پشه، موریانه، کنه، مورچه، کک، موش و... با افتخار در خدمت هموطنان عزیزمان می‌باشد.

در ارتباط باشید:

logo-samandehi